اجاره دستگاه خودپرداز نو و خودپرداز دست دوم در حد اکبند

اجاره دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

شما با خرید رول های کاغذی دستگاه و تامین ارت و باطری خودپرداز میتوانید دستگاه خودپرداز در محل خود نصب کنید و ۳۰ درصد از سود آن را با بانک شریک شوید.

به طور کلی دستگاه های خود پرداز در دو حالت در محل های خصوصی قرار میگیرند:

  1. مکان های پر تردد که از نظر بانک یا مالک دستگاه موقعیت خوبی داشته باشد برای نصب خودپرداز انتخاب میشوند که دراین صورت بانک با مالک مکان قرارداد میبندد و ماهانه هزینه ای بابت اجاره محل به مالک داده میشود. که ممکن است ماهانه ۳۰۰ هزارتومان یا نهایتا ۵۰۰ هزارتومان است.

در این صورت مالک هیچ تعهدی بابت امنیت و پولگذاری دستگاه نمیدهد.البته  شرکت بیمه تمام خسارت وارده به شخص مالباخته رو پرداخت میکنه. اما پرداخت قبوض برق به عهده مالک میباشد.

  1. اشخاص حقیقی وحقوقی دستگاه خودپرداز را خریداری میکنند و با بانک جهت شراکت در سود حاصل از تراکنش های دستگاه عابربانک قرارداد میبندد.برای مشاهده شرایط خرید یا شرایط دریافت دستگاه خودپرداز کلیک کنید.

امنیت و پولگذاری درون دستگاه خودپرداز به عهده  مشتری میباشد.

اجاره ی دستگاه خودپرداز

افرادی ک توانایی خرید دستگاه خودپرداز را ندارند میتوانند دستگاه خودپرداز را از شرکت ویرا نگار اجاره یا به صورت اقساطی تهیه کنند. شرکت ما دستگاه را خریداری کرده و در محل شما نصب میکنند تمام  هزینه ی خرید دستگاه ،پشتیبانی دستگاه خودپرداز , گارانتی و تعمیر دستگاه به عهده ی شرکت ویرانگارپردازش  میباشد و تنها پولگذاری درون دستگاه به عهده مالک می باشد و هیچ موردی متوجه موجر نمی باشد.

شرایط فروش خودپرداز دست دوم کلیک کنید

شرایط فروش خودپرداز اقساطی را ببینید

 

atm-viraatm

سود کدام بهتر است ؟ اجاره دادن محل خودپرداز یا خرید دستگاه خودپرداز ؟

قطعا خرید عابربانک و شریک شدن با بانک چندین برابر سودآور تر از اجاره دادن محل عابربانک است. باتوجه به اینکه هزینه برق به عهده شما است مبلغ ناچیزی از اجاره ی ماهیانه محل برای شما باقی میماند که قطعا به صرفه نیست. اما اجاره ی دستگاه خودپراز سودی مشابه سود خرید دستگاه خودپرداز دارد.

برای مشاهده میزان درآمد دستگاه خودپرداز کلیک کنید.

شما با یک سرمایه گزاری امن در خرید دستگاه عابربانک میتوانید ماهانه مبلغی بین ۳ تا ۵ میلیون وحتی بیشتر درآمد داشته باشید.

کسب درامد میلیونی از دستگاه خودپرداز در سال ۲۰۱۹

برای خرید دستگاه خودپرداز میزان سرمایه گذاری ثابت و سرمایه در گردش شما بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان است. و برای پولگذاری درون دستگاه حدود ۱ ساعت زمان نیاز دارید. وسود شما ۶۰ درصد است.

و برای اجاره خودپرداز میزان سرمایه گذاری ثابت و سرمایه در گردش شما بین ۵تا ۱۰میلیون تومان است. و برای پولگذاری درون دستگاه حدود ۲۰ دقیقه  زمان نیاز دارید. وسود شما ۶۰ درصد است.

برای مشاهده  شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملی کلیک کنید

ویرانگار پردازش
از سال ۱۳۹۰ در زمینه فروش و خرید دستگاه خودپرداز قطعات و لوازم مصرفی و  کارتخوان سیار  و کیوسک فروشگاهی فعالیت ویژه ای دارد.

پرفروش ترین خودپرداز

 دستگاه خودپرداز ncr 5886

محبوبترین دستگاه کارتخوان pax d210 راببینید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *