اجاره دستگاه خودپرداز نو و خودپرداز دست دوم در حد اکبند

خودپرداز اجاره ای در سال ۱۴۰۱

به چه دلیلی خودپرداز بخریم؟

۱ سود آوری
۲ فرار از مالیات

این دو مورد در کشور ما جهت خرید خودپرداز باعث شده تا افراد زیادی تمایل به خرید پیدا کنن

در تبلیغات فراوانی که از سمت بعضی افراد در وب سایت ها یا گروها و…. میشود گفته شده که کسب درآمد میلیونی با خرید خودپرداز یا کسب ماهی پنج تا هفت میلیون تومان با خرید خودپرداز

این دلایل باعث شده تا افراد زیادی رو کنن به خرید خودپرداز در صورتی که این گفته ها صحیح است ولی ایا یک خودپرداز ماهانه ۷ تومن درامد دارد؟ یا خیر

و چطور میشود به درامد ماهانه ۵ یا ۷ میلیون تومان در ماه رسید چیزی که فکر همه مردم رو درگیر کرده و همه افراد بدون اطلاع اقدام به خرید میکنن و بعد از خرید منجر به شکست و یا فروش دستگاه میشوند.

موارد بالا همه صحیح است ولی باید شرایط و الزاماتی را دستگاه طی کند که سود ۵ میلیون تومانی در ماه دریافت کنید.

در صورتی که خودپرداز شما در جای مطمین نصب شود و برای دستگاه صف بکشن و روزانه ۳۰ میلیون از دستگاه برداشت شود و هیچ گونه استهلاکی نداشته باشد و انلاین کار کند ماهیانه سود شما ۵ میلیون خواهد شد.

اما دستگاه های فروخته شده همه استوک هستند پس علنا کار کردن بدون استهلاک امکان پذیر نیست و استهلاک یعنی هزینه کردن برای دستگاه مبلغی بین ۱ تا ۳ میلیون هزینه یک خودپرداز در ماه میشود.

و ۹۹ درصد خودپرداز ها چون پشتیبانی درستی ندارند دستگاه قطع یا باید پشتیبان پای دستگاه اقدام کند. و تا این رویه انجام گردد دستگاه قطع و در اون صورت شما از سود خارج میشوید و دستگاهی که زیاد قطعی داشته باشد مشتریانش را از دست خواهد داد.

مورد بعد اینکه ۹۹ درصد دستگاهای خودپرداز در فضا های بدون کارشناسی نصب میشود و هیچ مشتری برای برداشت وجه صف نمیکشد.

و تمام برداشتی وجه از دستگاه نهایتا در روز بین ۵ تا ۷ میلیون تومان بیشتر نیست پس این دستگاه با این برداشت و در نظر گرفتن استهلاک سودی نخواهد داشت.

برای خرید یک خودپرداز باید مبلغی را بابت دستگاه و تجهیزاتش و محل نصب و امنیت انجام دهید که انگشت شمار برای شما با هم بررسی میکنیم.

۱خرید دستگاه حدود ۴۰ تا ۶۰ میلیون بستگی به برند و مدل دستگاه دارد.

۲ خرید یو پی اس ( برق اضطراری)
۳ خرید تجهیزات ارت( ارت الکترونیکی)
۴ خرید مودم و اینترنت ماهانه
۵ خرید دوربین های امنیتی
۶ خرید سطل و سایبان دستگاه
۷ خرید ۲ مدل رول کاغذ ماهانه
۸ تامین برق دستگاه
۹ کرایه محل نصب
۱۰ خرید بیمه ۱ ساله جهت سرقت پول و امنیت دستگاه
۱۱ میزان وقت کافی برای پولگذاری از بانک تا دستگاه هر روز

ایا با تمامی موارد گفته شده بالا حاضرید یک خودپرداز تهیه کنید و ماهانه بین ۲ تا ۳ تومن سود اوری داشته باشد؟

سود ۲ تا ۳ میلیونی که اعلام میشود در کشور حاصل سالها تجربه این شرکت در فروش خودپرداز به افراد شخصی بوده و این سود خارج از بحث استهلاک و تامین برق و اینترنت و اجاره و رول کاغذ دستگاه بوده که اگر حساب درستی کنیم یعنی ماهانه دستگاه اگر ۳ میلیون سود اوری کنید یک میلیون بابت اجاره محل و تامین برق و اینترنت و تهیه کاغذ شود ماهی ۲ میلیون خالص خواهد داد ایا باز با این تفاسیر هنوز قصد خرید دارید؟

اگر هنوز منصرف نشدید و قصد خرید دارید الباقی موضوع را مطالعه بفرمایید.

خرسندیم که ادامه این موضوع را دنبال میکنید چون خبرهای خوشی برایتان داریم.

افرادی که پا فشاری میکنن در خرید و به دنبال کسب سود هستند همیشه بهترین راه ها را پیدا خواهند کرد.

یکی از بهترین روشهای کسب سود از خودپرداز اینه تا ببینیم چطور میشه از شر استهلاک و موارد پول گذاری و بیمه و سرقت و تعویض و پشتیبانی دستگاه خلاص شد و به یک سود پایدار رسید.

شرکت تجارت الکترونیک ویرا نگار پردازش با سالها تجربه و با در کنار مشتریان بودن اقدامی عالی برای مشتریان برداشته است که
شما خریدار گرامی میتوانید بجای اینکه دستگاه را بدون کارشناسیها و ضوابط اصولی محل خریداری نصب کنید و به دردسر بیفتید میتوانید قرارداد مشارکت خودپرداز با این شرکت ببندید.

قرارداد مشارکت چیست و چه الزاماتی دارد

در قرارداد مشارکت یعنی شراکت شما و شرکت ویرا نگار پردازش با هم به مدت ۲ سال متوالی

در این قرارداد که به مدت ۲ سال منعقد میشود شما دستگاه و تجهیزاتتون رو به شرکت میسپارید و سودی ۲.۵ میلیون تومانی هر ماه بدون دردسر موارد گفته شده در بالا به حساب شما واریز میشود.

حالا موارد زیر را با هم بررسی میکنیم

در بالا گفتیم که برای تهیه یک خودپرداز و تجهیزات و اجاره محل و امنیت ، مبلغی حدودا ۶۰ میلیون باید هزینه کرد.

پس منطقی نبود که ۶۰‌میلیون هزینه کنیم و دردسر های دستگاه رو که هر روز بریم بانک پول رو با استرس بیاریم بزاریم تو دستگاه و با استرس که اتفاقی برای دستگاه نیفته بخوابیم هیچ کس دوست ندارد با این شرایط دستگاه خریداری نمایید‌. متاسفانه افرادی که تبلیغ فروش خودپرداز میکنند اون روی سکه را بازگو نمیکنن و از اعداد وارقام زیاد صحبت میکنن تا شما ترغیب به خرید شوید.

اما شرکت ویرا نگار پردازش با بستن یک قرارداد مشارکت خودپرداز فی مابین شما و شرکت منعقد میکند و تمامی مسولیت دستگاه از زمان نصب و راه اندازی به عهده شرکت میباشد تامین برق ، اجاره محل، پولگذاری ، امنیت ، بیمه، سرویس دوره ای، استهلاک، تامین رول کاغذو… همه به عهده شرکت میباشد.

و تنها شما یک سرمایه گذاری انجام داده اید و با خیال راحت به کارهای روزمره خودتون میپردازید و شرکت ویرا نگار پردازش ماهیانه مبلغ ۲.۵ میلیون تومان سود به شما پرداخت میکند بدون هیج کم و کسری و درج شده در قرارداد شما

در قرارداد مشارکت بجز پرداخت وجه خرید دستگاه و تجهیزات و عقد قرارداد خریدار هیچگونه مسولیتی دیگر بر عهده ندارد و از روز شروع قرارداد به مدت ۲ سال هر ماه در تاریخ مشخص سود خود را بدون کسر هیج‌گونه هزینه اضافی دریافت میکند.

به نظر شما قرارداد مشارکت بهتر از خرید خودپرداز نیست؟

حالا با موارد گفته شده بالا سوالاتی در ذهن شما بوجود امده که باید پاسخگو باشیم و اگر سوالات دیگری داشتید برای ما پیام بگذارید پاسخ خواهیم داد و درج خواهیم کرد تا دیگران استفاده کنند.

اگر سود اوری ندارد و استهلاک زیادی دارد و زحمت زیادی بابت دستگاه باید کشید چرا شرکت ویرا نگار پردازش این مسولیت رو قبول کرده و ماهانه ۲.۵ میلیون تومان خالص به ما پرداخت میکند. چه سودی عاید خود شرکت میشود.

شرکت ویرا نگار پردازش با سالها تجربه توانسته محل های کارشناسی شده که اگر در ان مکان دستگاه نصب شود و صف برای دستگاه میکشند تا از دستگاه پول نقد دریافت کند را پیدا و کارشناسی نموده و دستگاه را در اون محل نصب میکند و چون تیم پشتیبانی قوی دارد هر زمان برای تامین پول مراجعه میکنند تمامی سرویس ها را انجام میدهند و دستگاه از سرویس خارج نمیگردد‌.

تعداد خودپرداز های نصب شده شرکت زیاد بوده و چون تعداد دستگاها زیادمیباشد پولگذاری دستگاه ها راحت تر و سرویس و پشتیبانی قوی تر خواهد داشت و در زمان تهیه رول چون برای همه دستگاهای خود رول تهیه مینماید رول کاغذ با مبلغ کمتری به دست این شرکت میرسد.

قرارداد شرکت های بیمه با شرکت ویرا نگار پرازش هم با توجه به تعداد دستگاهای بالا بوده و مبلغ کمتری در مزایده ها که برگذار میکند با پوشش بیشتر دریافت میکند. و شرکت ویرا نگار پردازش محلی را که کارشناسی و اجاره مینماید چیزی در حدود ۲ الی ۴ دستگاه در یک محل نصب‌ مینمایید بهمین خاطر هزینه ها کمتر و سود بیشتری دریافت‌میشود.

شما در زیان‌ اصلا در قرارداد شریک نیستید و فقط در سود شریک میباشید‌

سود شرکت ویرا نگار پردازش از تلاش برای بالا بردن راندمان دستگاه ، پشتیبانی قوی، پولگذاری بموقع و کارشناسی صحیح‌ محل میباشد.

اگر دستگاه شما در‌محلی از محلهای کارشناسی شرکت نصب شود و ماهانه سود دریافتی ۲ میلیون یا کمتر باشد شرکت ویرا نگار پردازش ماهانه ۲.۵ میلیون تومان سود شما را طبق قرارداد مشارکت پرداخت خواهد کرد چون شما هیچگونه مسولیتی بابت ضرر و زیان و استهلاک دستگاه ندارید.

حالا اگر تمایل دارید با کارشناسان شرکت ویرا نگار پردازش گفتگوی انلاین داشته باشید با زدن بر روی نشانگر واتس اپ پیام دهید و یا با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید.

پاسخ تمامی سوالات شما را خواهیم داد. از اینکه این مطلب رو صبورانه مطالعه کردید بسیار سپاسگذاریم.

چه افرادی دستگاه را برای فرار مالیات خریداری مینمایند

بعضی افراد فک میکنن که اگر خودپرداز نصب کنن هم سود میکنن و هم مالیاتشون کم میشود که این فقط یک فکر بیهوده و غیر اصولی میباشد‌.

شما فک کنید یک خودپرداز درب فروشگاه خود نصب کرده اید و مشتریان را موقع خرید بجای اینکه در‌ کارتخوان فروشگاه شما کارت بکشن بگید لطفا از طریق خودپرداز برای شما انتقال بدن گزینه اول فضای ایجاد شده در فروشگاه برای خودپرداز دوم تامین برق و اینترنت و سوم پشتیبانی دوره ای دستگاه و چون دستگاه پولگذاری و برداشت وجهی ندارد یعنی سودی ندارد.

 

و در حال حاضر اداره مالیات افرادی را که مبلغ زیادی به حسابشان کارت به کارت میشود را به عنوان حساب تجاری تشخیص و مالیات دریافت مینماید. پس این کار منطقی نبوده و کار بسیار اشتباه میباشد.

ارائه خودپرداز با سوئیچ رایگان

اجاره دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

افرادی که تمایل به خرید خودپرداز دارند ولی به دلیل نداشتن وقت کافی یا نداشتن محل نصب یا عدم پولگذاری و مسایل دیگر همچون امنیت و یا ترس و دیگر مسایل موجود توانایی کار با دستگاه خودپرداز ندارند میتوانند یک دستگاه با تمام تجهیزات از شرکت ویرا نگار پردازش خریداری نمایند و دستگاه رو بصورت اجاره ای در اختیار این شرکت قرار دهند.

شرکت ویرا نگار پردازش با خریدارن خودپردازهای این شرکت عقد قرارداد اجاره ای منعقد مینماید و ماهیانه مبلغ ۲ میلیون تومان سود خالص به مالک دستگاه پرداخت مینماید.

 

شرایط خودپرداز اجاره ای

سویچ بانکی بنام شرکت ویرا نگار پردازش صادر میگردد.

امنیت محل و بیمه دستگاه توسط شرکت ویرا نگار پردازش تامین میگردد

پولگذاری دستگاه توسط پرسنل ویرا نگار پردازش انجام میگردد

هزینه ماهیانه برق مصرفی
هزینه ماهیانه اینترنت
هزینه خرید رول کاغذ ژورنال و رسید مشتری
هزینه اجاره محل نصب
هزینه استهلاک و تعمیرات دستگاه تا پایان قرارداد به عهده شرکت ویرا نگار پردازش بوده و مالک دستگاه فقط سود ۲ میلیون تومانی از اجاره دادن دستگاه و تجهیزات جانبی را دریافت می نماید.

قیمت یک دستگاه خودپرداز با کلیه تجهیزات جانبی ۵۵ میلیون تومان میباشد.

افرادی که خودپرداز خود را بصورت اجاره ای در اختیار شرکت ویرا نگار پردازش قرار میدهند بعد از پایان قرارداد باتوجه به کارکرد دستگاه و نصب ان و هزینه های جاریه و نگهداری ان حق تحویل گرفتن دستگاه رو از خود سلب نموده و شرکت ویرا نگار پردازش به مشتریان بعد از پایان مدت قرارداد اصل پول مشتریان که در زمان خرید به شرکت پرداخت نموده اند را عودت داده و مشتری حق مالکیت دستگاه را بعد از پایان قرارداد ندارد.

 

برای مشاهده شرایط خرید یا شرایط دریافت دستگاه خودپرداز کلیک کنید.

شرایط فروش خودپرداز دست دوم کلیک کنید

شرایط فروش خودپرداز اقساطی را ببینید

 

atm-viraatm

سود کدام بهتر است ؟ اجاره دادن محل خودپرداز یا خرید دستگاه خودپرداز ؟

قطعا خرید عابربانک و شریک شدن با بانک چندین برابر سودآور تر از اجاره دادن محل عابربانک است. باتوجه به اینکه هزینه برق به عهده شما است مبلغ ناچیزی از اجاره ی ماهیانه محل برای شما باقی میماند که قطعا به صرفه نیست. اما اجاره ی دستگاه خودپراز سودی مشابه سود خرید دستگاه خودپرداز دارد.

برای مشاهده میزان درآمد دستگاه خودپرداز کلیک کنید.

شما با یک سرمایه گزاری امن در خرید دستگاه عابربانک میتوانید ماهانه مبلغی بین ۳ تا ۵ میلیون وحتی بیشتر درآمد داشته باشید.

کسب درامد میلیونی از دستگاه خودپرداز در سال ۲۰۱۹

برای خرید دستگاه خودپرداز میزان سرمایه گذاری ثابت و سرمایه در گردش شما بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان است. و برای پولگذاری درون دستگاه حدود ۱ ساعت زمان نیاز دارید. وسود شما ۶۰ درصد است.

 

برای مشاهده  شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملی کلیک کنید

 

 

 

تامین ارت و باطری خودپرداز

،پشتیبانی دستگاه خودپرداز

 

ویرانگار پردازش
از سال ۱۳۹۰ در زمینه فروش و خرید دستگاه خودپرداز قطعات و لوازم مصرفی و  کارتخوان سیار  و کیوسک فروشگاهی فعالیت ویژه ای دارد.

 

پرفروش ترین خودپرداز

 دستگاه خودپرداز ncr 5886

———————————————————————————————

 

محبوبترین دستگاه کارتخوان راببینید

دستگاه کارتخوان pax d210

 

Call Now Button
×