سرمایه گذاری بر روی خودپردازها به عنوان بهترین و بدون نقص ترین سرمایه گذاری

ارائه خودپرداز با سوئیچ رایگان

چرا سرمایه گذاری بر روی خودپرداز ها به عنوان بهترین سرمایه گذاری و بدون نقص ترین سرمایه گذاری در جهان شناخته شده است.

پرفروش ترین خودپردازها قیمتی بین ۳۰ الی ۵۰ میلیون تومانی دارند بهمین خاطر با سرمایه ۵۰ میلیون تومانی اگر در هر شغل و هر سرمایه گذاری که وارد شویم ممکنه است ضرر کنیم یا هر اتفاقی برایمان رخ دهد و باعث ورشکستگی یا از دست رفتن سرمایه اولیه ما بشود و راه برگشتی برای ما وجود نداشته باشد.

برای مشاهده شرایط فروش خودپرداز اقساطی کلیک کنید

پس اگر یکم منطقی فکر کنیم و بدترین شرایط رو برای هر سرمایه گذاری در نظر بگیریم قبل از ورود به ان طرح متوجه محاسن و معایبش خواهیم شد که ایا این طرح خرید دستگاه خودپرداز ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر.

در اینجا میخواهیم نحوه سرمایه گذاری بر روی خودپرداز و کسی که خودپردازی خرید میکند رو در نظر بگیریم تا متوجه بشیم که ایا در بدترین شرایط بازم  سود خودپردازها  برای ما خوبه  یا خیر !!!

حالا ما برای شما بدترین اتفاقات رو بیان میکنیم که ببینید اگر این اتفاقات هم بیفتد بازم ایا شما سود میکنید یا نه !

دوست دارید بدونید چطور؟

پس ادامه مطلب رو مطالعه کنید.

 یک خودپرداز رو با تجهیزات خودپرداز و سرمایه در گردش ۵۰ میلیون در نظر گرفتیم

اگر شما خودپرداز رو پولگذاری کنید و در ماه کمترین حد تراکنش رو داشته باشه مثلا ۵ میلیون بیشتر در روز از دستگاه خودپرداز برداشت نشه و خودپرداز شما در بدترین منطقه شهر نصب شده باشه بازم با این حد برداشت سود ۱ میلیون تومانی در ماه براتون داره که ماهانه از طرف بانک مرکزی به حساب شما واریز میشه و هیچ واسطه ای وجود نداره که بخواد حق شما رو کم یا حقتون رو دیرتر بده یا نده.


برای مشاهده  شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملی کلیک کنید

و یک سود جداگونه هم از نقل و انتقالات و شارژ و قبض و موجودی های دستگاه هم به مالک داده میشه که اگر دستگاه هم کمترین مبلغ نقل و انتقال رو داشته باشه و اون رو هم درنظر بگیریم از ۲۰۰ هزار تومن پایین تر نخواهد اومد.

پس شما چه کاری رو سراغ دارید که همچین سودی یا چه بانکی رو سراغ دارید که بتونید با خیال راحت سرمایه گذاری کنید که ورشکست یا فرار نکنه یا خیالتون از پولتون و امنیتش راحت باشه، مطمینا هیچ سرمایه گذاری انق

سرمایه خرید خودپرداز

سرمایه گذاری بر روی خودپرداز در کنار سودهایی که دارد خود دستگاه یک دستگاه با ارزش است که در سالیان سال ابهت خود را از دست نداده و از بدو ورود به ایران خودپردازها هیج گونه تغییراتی نداشته اند

برای اجاره دستگاه خودپرداز اینجا کلیک کنید

حتی قدیمی ترین خودپردازها با تعویض یه کیس کامپیوتر باز هم به روز خواهند شد چون در خودپردازها عمل اصلی رو نرم افزارهای داخلی سیستم کیس که تمام فرمان ها رو اجرا و برنامه ریزی میکنند انجام میدهد

برای کسب درآمد از خودپرداز اینجا کلیک کنید

پس جای نگرانی برای اینده خودپردازها نیست. و از همه مهمتر اینکه قیمت خودپردازها مانند یک خودرو نسبت به سالهای گذشته رشد داشته است و مالکین قبلی با افزایش قیمت دستگاه سرمایشان افزایش یافته و همیشه رو به رشد خواهد بود.

پرفروش ترین خودپرداز

 دستگاه خودپرداز ncr 5886

Call Now Button
×