انواع دستگاه خودپرداز

ارائه خودپرداز با سوئیچ رایگان

در این مقاله میخواهیم انواع دستگاه خودپرداز را معرفی و موردبررسی قرار دهیم, لطفا تا آخر همراه ما باشید.

دستگاه خودپرداز، نوعی دستگاه بانکداری است که به عنوان یک راهکار کارآمد و ایده آل، نیاز به مراجعه حضوری به باجه های بانک، استخدام کارمند بانکی و یا صندوقدار را برای انجام امور مختلف بانکی مرتفع می سازد.

این نوع دستگاه ها در انواع و مدل های متنوع در بازار موجود هستند و هر یک برای هدفی خاص طراحی شده اند. خرید خودپرداز با توجه به نیاز مشتریان و بودجه فرد یا شرکت متقاضی، انجام می شود.

یکی ازمدلهای محبوب دستگاه خودپرداز ncr می باشد که میتوان بصورت اقساطی و نقد از شرکت ثبت شده ویرا نگار پردازش تهیه کرد


برای مشاهده شرایط فروش خودپرداز اقساطی کلیک کنید
برای مشاهده شرایط فروش خودپرداز دست دوم کلیک کنید

مهمترین عملیات بانکی نظیر برداشت وجه نقد از حساب، رؤیت صورتحساب، مشاهده اطلاعات و امکان پرینت از یک حساب بانکی، پرداخت وجوه نقد و یا قبوض مختلف، انتقال پول از یک حساب بانکی به سایر حساب ها، خرید شارژ تلفن همراه و …، همه با استفاده از انواع دستگاه خودپرداز قابل انجام هستند. به این ترتیب لازم است امنیت این دستگاه ها تضمین شده باشند.

برای اجاره دستگاه خودپرداز اینجا کلیک کنید

برای کسب درآمد از خودپرداز اینجا کلیک کنید

انواع دستگاه خودپرداز

از آنجاییکه خرید دستگاه خودپرداز از نظر سرعت بخشیدن به امور بانکی نظیر نقل و انتقال وجه نقد، اهمیت زیادی دارد، تمام افراد حقیقی یا حقوقی که متقاضی خرید دستگاه عابربانک هستند باید علاوه بر امکانات این دستگاه ها، به قیمت خودپرداز نیز توجه کنند. در این قسمت به مهم ترین مدل های دستگاه های خودپرداز که در بازار وجود دارند می پردازیم.

برای مشاهده شرایط فروش خودپرداز اقساطی کلیک کنید

type-ATM

دستگاه خودپرداز با لیبل سفید رنگ

این نوع خودپرداز اکثراً توسط نهادها و مؤسسات غیر بانکی خریداری و اداره می شود. این نوع دستگاه معمولاً توسط افراد حقیقی و شرکت های خصوصی مستقل از بانک ها خریداری می شوند و با نام مخفف WLA معروف هستند. این دستگاه الزاماً لوگوی بانک خاصی را به نمایش نمی گذارند اما تمام عملیات بانکی را می توان با آن ها انجام داد؛ مشابه با همان چیزی که در بانک ها وجود دارند.

برای مشاهده  شرایط واگذاری دستگاه خودپرداز بانک ملی کلیک کنید

دستگاه خودپرداز با لیبل قهوه ای رنگ

واگذاری دستگاه خودپرداز با برچسب قهوه ای معمولاً با مالکیت شخصی انجام می شود. این مدل دستگاه ها تحت مدیریت و نگهداری همان مؤسسه یا شرکتی هستند که آن را خریداری می کند و نام برند تجاری آن در خودپرداز، قابل رؤیت است. بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری جزو این دسته مالکان قرار دارند.

برای مشاهده دستگاه خود پرداز سیار و علت استفاده از آن کلیک کنید

دستگاه خودپرداز داخلی

این مدل از خودپردازها معمولاً داخل بانک ها و یا شعب مربوط به عملیات بانکی نصب می شوند و علاوه بر اینکه خدمات بانکی را به کاربران ارائه می دهند، سرعت و امنیت را نیز تأمین می نمایند. از این دستگاه های خودپرداز می توانید در بانک ها برای انتقال یا برداشت وجه نقد استفاده کنید.

برای مشاهده الزامات فنی و تجهیزات ضروری جهت راه اندازی دستگاه خودپرداز کلیک کنید

دستگاه خودپرداز خارج از ساختمان بانک

این دستگاه خودپرداز با عنوان Offsite ATM شناخته می شوند و کاربرد زیادی در شهرها و روستاها دارند؛ از این مدل خودپرداز در مناطقی استفاده می شود که دسترسی به بانک و شعب انجام عملیات بانکی امکان پذیر نیست. به این ترتیب مردم قادر خواهند بود تمام عملیات بانکی خود را بدون دسترسی به یک بانک، با سرعت و امنیت بالا انجام دهند.

برای مشاهده پشتیبانی دستگاه خودپرداز کلیک کنید

دستگاه های خودپرداز آنلاین و آفلاین

دستگاه های خودپرداز آنلاین،دستگاه های ATM هستند که در تمام مراحل انجام عملیات بانکی به پایگاه داده و شبکه بانکی متصل هستند. تمام کارهای بانکی با این نوع دستگاه ها کنترل می شود. دستگاه های عابربانک آفلاین، به شبکه متصل نیستند، بنابراین در هر زمان می توانید از آن ها استفاده کنید.

پرفروش ترین خودپرداز

قیمت دستگاه خودپرداز در مقایسه با سایر تجهیزات بانکداری، گران تر است بنابراین خرید یکی از انواع این تجهیزات باید با برنامه ریزی دقیق انجام شود. برای این هدف می توانید با شرکت “ویرا نگار پردازش” تماس گرفته و از راهنمایی های این مجموعه بهره مند شوید.

ویرانگار پردازش
از سال ۱۳۹۰ در زمینه فروش و خرید دستگاه خودپرداز قطعات و لوازم مصرفی و  کارتخوان سیار  و کیوسک فروشگاهی فعالیت ویژه ای دارد.

نوشته شده توسط: شرکت ویرا نگار پردازش

 

Call Now Button
×