خرید دستگاه خودپرداز قیمت خودپرداز از ویرا

در حال حاضر ۶۰ درصد از ۱/۱ درصد پولی که از دستگاه خارج میشود و مقدار ثابتی از هر تراکنش.

نصب و راه اندزی و آموزش های مورد نیاز توسط شرکت ویرانگار صورت میگیرد.

بستگی به مدل دستگاه متفاوت است . حدودا ۲ متر در ۲ متر

معمولا به علت ضعف سرویس دهی از سرور بانک است.

بله. تا زمانی که دستگاه گارانتی دارد در هر زمان در صورت بروز مشکل و خرابی قطعات میتوان با پشتیبان تماس گرفت تا به صورت رایگان مشکل شما را رفع کنند.

کپی شناسنامه و کارت ملی ، تاییدیه ی شبا ، تاییدیه ی پستی، کپی جواز کسب یا اجاره نامه.

بله، در هر زمان میتوان با مراجعه به شرکت ویرا نگار اقدام به قطع سویچ خود کرده و دستگاه را آماده ی واگزاری کنید.

بله خودپردازها همانند یک ماشین یا دیگر کالاها قابل فروش هستند اگر شما خودپردازی خریداری کردید و بعد از گذشت چندین ماه متوجه شدید که درآمد خودپرداز برای شما مقرون به صرف نیست میتوانید خودپرداز خود را همانند خودرو بفروشید.

به عهده خریدار دستگاه. توجه داشته باشید ک میزان پولی که از دستگاه خارج میشود همان شب به حساب شما بازمیگردد.

شما با مبلغ ناچیزی میتوان وجوه خود را بیمه دزدی و آتش سوزی کنید.

قرار داد تا نصب حداکثر ۱۰ روز اما فعال شدن آن ۱۰ تا ۳۰ روز.

خرید دستگاه خودپرداز

خرید دستگاه خودپرداز

خرید دستگاه خودپرداز برای کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی امکان پذیر است.

نکته قابل ذکر در خرید دستگاه خودپرداز این است که کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و خریداران خودپرداز با بانکهایی که تحت نظارت بانک مرکزی مشغول به فعالیت می باشند طرف قرارداد میشوند و از این نظر قرارداد منعقد شده بین پذیرنده و بانک کاملا معتبر است.

شرکت تجارت الکترونیک ویرا نگار پردازش با ارائه راهکاری نو و تازه راهی جهت کسب درآمد شما هموطنان عزیز فراهم آورده است بطوریکه این شرکت به عنوان مجری طرح توسعه خودپردازهای بانک های عامل در خارج از شعب فرصتی بی نظیر در راستای کسب سود از طریق مشارکت در طرح همکاری با بانک ارائه نموده است.

نحوه کسب درآمد دستگاه خودپرداز به این صورت است که با خرید دستگاه خودپرداز به ازای کارکرد و میزان برداشت وجه نقد از دستگاه عابر بانک کارمزدی به مشتری تعلق می گیرد. از این رو پذیرندگان محترم می توانند با خرید خودپرداز و متصل نمودن دستگاه به شبکه شتاب در درآمد حاصل از آن با بانک سهیم گردند.

لازم بذکر است که تامین وجه دستگاه توسط پذیرنده صورت می پذیرد.

از جمله مزایای خرید دستگاه خودپرداز از شرکت تجارت الکترونیک ویرا نگار پردازش می توان به برخورداری از پشتیبانی دستگاه خودپرداز بصورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته، منصفانه ترین قیمت گذاری دستگاه خودپرداز، تعمیرات تخصصی توسط کارشناسان خبره در تمام نقاط کشور، امکان بهره مندی از مشاوره خرید دستگاه خودپرداز در مواردی همچون محل مناسب برای نصب،‌ میزان کسب درآمد دستگاه خودپرداز و نحوه خرید دستگاه خودپرداز، بررسی امکان سنجی و امنیت دستگاه خودپرداز و تهیه و تامین قطعات مورد نیاز دستگاه طی مدت کمتر از یک شبانه روز را می توان نام برد

محصولات خودپرداز

پشتیبانی ۲۴ ساعته​

کارشناسان شرکت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان هستند تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشند.

تحویل فوری دستگاه​

۲۴ ساعت بعداز عقد قرارداد دستگاه خود را تحویل بگیرید.

تعمیرات تخصصی دستگاه​

کارشناسان شرکت در تمام نقاط کشور در کوتاه ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

قیمت مناسب​

تمامی محصولات شرکت ویرا نگار با قیمت اتحادیه عرضه می شوند .

مشاوره خرید​

کارشناسان ویرا نگار آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در زمینه محل نصب، میزان سود وخرید دستگاه هستند.

تامین قطعات دستگاه​

تمامی قطعات مورد نیاز دستگاه ها در کمتر از ۲۴ ساعت در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

نحوه محاسبه سود دستگاه خودپرداز

نحوه کسب درآمد دستگاه خودپرداز به این صورت است که بر اساس تراکنش های نقدی و غیرنقدی، مبلغی به عنوان پورسانت به صاحب دستگاه خودپرداز تعلق می گیرد. بعد از خرید دستگاه عابر بانک و شروع بکار در پایان هر ماه برای مبالغ نقدی که از دستگاه خارج میشود از ۱.۱٪ کل مبالغ اخذ شده از دستگاه پورسانت به میزان ۴۰ درصد به بانک عامل و ۶۰ درصد به صاحب دستگاه خودپرداز پرداخت می گردد. از طرف دیگر برای تراکنش های غیرنقدی مبلغی ثابت به عنوان کمیسیون در نظر گرفته می شود. به عبارتی برای گرفتن موجودی حساب ۳۰ تومان، برای انجام عملیات کارت به کارت مبلغ ۱۸۰ تومان، اخذ شارژ ۹۰ تومان و پرداخت قبوض مبلغ ۱۵۰ تومان تعلق می گیرد.

 نحوه پرداخت بدین صورت است که اول هر ماه سود دستگاه خودپرداز توسط بانک عامل پس از محاسبه به حساب صاحب دستگاه پرداخت واریز میشود.

سوددهی خودپرداز در ویرا نگارپردازش

شرایط دریافت دستگاه خودپرداز

atm.vira

نحوه خرید دستگاه خودپرداز به چه صورت است؟

شرایط دریافت دستگاه خودپرداز به این صورت است که ابتدا طی درخواست اولیه متقاضی و مراجعه حضوری جلسات مشاوره در خصوص خرید دستگاه خودپرداز، قیمت دستگاه خودپرداز، درآمد دستگاه خودپرداز و میزان سود حاصل از آن و نحوه واگذاری دستگاه خودپرداز و سایر موارد از این قبیل برگزار می گردد.

مرحله بعد تسویه و پرداخت وجه دستگاه و در نهایتواگذاری دستگاه خودپرداز به مشتری است. نکته قابل توجه در خرید دستگاه خودپرداز این است که دستگاههای جدید دارای امکانات پیشرفته و بروز بوده و از عملکرد سخت افزاری و نرم افزاری مدرنی برخوردار می باشند لذا این طبیعی است که قیمت بالاتری داشته باشند و شما جهت خرید خودپرداز هزینه بیشتری پرداخت می نمائید ولی این را درنظر داشته باشید که این قبیل دستگاهها نیاز به ارائه خدمات کمتری داشته و در مدت زمان طولانی نیاز به تعمیرات و سرویس پیدا نمی کنند.

از اینرو چنانچه می خواهید دستگاه خودپرداز با کارکرد طولانی و بدون خرابی داشته باشید اقدام به خرید دستگاه خودپرداز آخرین مدل و مدرن نمائید. کارشناسان مجرب و زبده شرکت ویرا نگار پردازش آماده ارائه خدمات مشاوره در خصوص آخرین مدلهای دستگاه خودپرداز و قیمت خودپرداز می باشند.

 نحوه پرداخت بدین صورت است که اول هر ماه سود دستگاه خودپرداز توسط بانک عامل پس از محاسبه به حساب صاحب دستگاه پرداخت واریز میشود.

 انعقاد قرارداد مابین مشتری،‌ بانک و شرکت صورت پذیرفته و شرکت مکلف به تحویل دستگاه خودپرداز طی مدت حداکثر یکماه به مشتری است. بعد از خرید دستگاه خودپرداز ملزومات قابل تحویل بهمراه دستگاه ارت الکترونیکی، UPS، خط تلفن و اینترنت و برق تکفاز می باشد که با پرداخت هزینه از سوی مشتری قابل تحویل است. جهت اطلاع از قیمت دستگاه خودپرداز بر روی دکمه  ی “قیمت دستگاه خودپرداز” کلیک نمایید.  بطور کلی مدل و امکانات دستگاه با قیمت دستگاه خودپرداز رابطه مستقیم داشته و هر چه دستگاه خودپرداز بروز و مدرن تر باشد قیمت دستگاه خودپرداز بالاتر است.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه واگذاری دستگاه خودپرداز از طریق اجاره نیز امکان پذیر است. در این حالت نیازی به خرید دستگاه خودپرداز نبوده و شما می توانید بدون هیچ هزینه ای اقدام به دریافت دستگاه عابربانک نماییید. در این حالت درآمد دستگاه خودپرداز شما به میزان ۳۰ درصد از سود حاصله بوده جهت اطلاعات بیشتر صفحه ی خودپرداز اجاره ای را مطالعه بفرمایید.

خرید دستگاه خودپرداز دست دوم نیز گزینه دیگری است که می توانید از طریق آن به کسب درآمد بپردازید. در این صورت باید وضعیت دستگاه را از نظر کیفیت و سالم بودن بررسی نمائید.

تمامی دستگاه های دست دومی که شرکت ویرا نگار پردازش به مشتریان تحویل میدهد هر خدماتی که مشتریان بخواهند و نیاز داشته باشند هماننده دستگاهای گارانتی دار این شرکت از خدمات بهره مند میگردند.

با این تفاوت که دستگاه های گارانتی دار بابت قطعه هیج هزینه ای پرداخت نمیکنند ولی دستگاهای بدون گارانتی یا دست دوم ،مشتری در هنگام خرابی یا نیاز به قطعه هزینه قطعه بعلاوه هزینه ایاب و ذهاب محاسبه شده و مشتری موظف به پرداخت ان میباشد.

تمامی دستگاه ها از نظر ظاهری و باطنی تست شده و بدون خط و خش تحویل مشتری خواهد شد.

پرسش‌های متدوال

ما کیستیم و چه کاری انجام میدهیم؟

شرکت تجارت الکترونیک ویرا نگار پردازش مجری طرح توسعه خودپردازهای خارج از شعب بانک عامل در کشور این فرصت را برای هموطنان محترم فراهم آورده تا با مشارکت در این طرح ، با بانک عامل شریک شوند و راهی نو برای کسب درآمد به دست آورند. از آنجا که به هر خودپرداز بابت کارکرد و میزان برداشت وجه آن کارمزدی تعلق می گیرد و در حقیقت موجب کسب درآمد می شود، شهروندان می توانند با تامین دستگاه و اتصال آن به شبکه شتاب در این درآمد با بانک سهیم شوند.

Call Now Button
×