کسب درآمد از خودپرداز

ارائه خودپرداز با سوئیچ رایگان

نحوه کسب درآمد از دستگاه خودپرداز

شرکت تجارت الکترونیک ویرا نگار پردازش مجری طرح توسعه خودپردازهای خارج از شعب بانک عامل در کشور این فرصت را برای هموطنان محترم فراهم آورده  تا با مشارکت در این طرح و کسب درآمد از خودپرداز ، با بانک شریک شوند و راهی نو برای کسب درآمد از دستگاه خودپرداز به دست آورند. از آنجا که به هر خودپرداز بابت کارکرد و میزان برداشت وجه آن کارمزدی تعلق می گیرد و در حقیقت موجب کسب درآمد با خرید دستگاه خودپرداز می شود، شهروندان می توانند با تامین دستگاه و اتصال آن به شبکه شتاب  و پول گذاری درون آن در این درآمد با بانک سهیم شوند

میزان سود دهی دستگاه خودپرداز

سهم سود خریدار دستگاه ۶۰ درصد میباشد که بصورت ماهانه محاسبه شده و به حساب صاحب دستگاه واریز میشود. و ۴۰ درصد مابقی به حساب بانک عامل واریز می شود.

محاسبه سود خودپرداز

سود تراکنش های نقدی : طبق دستور العمل بانک مرکزی برای مبالغ دریافتی از دستگاه ، ۱.۱%ازکل پول استفاده شده در یک ماه که ۶۰  درصد به حساب صاحب دستگاه و ۴۰ درصد به حساب بانک عامل واریز می شود.

به عنوان مثال: در صورتی که روزانه مبلغ بیست میلیون از دستگاه برداشت وجه انجام شود ماهانه حدود مبلغ چهار میلیون تومان سود به صاحب دستگاه تعلق میگیرد.

درآمد-خودپرداز

سود تراکنش های غیر نقدی: برای تراکنش های غیر نقدی مبلغ ثابت تعلق می گیرد. برای دریافت موجودی حدود ۵۰ تومان ، کارت به کارت حدود ۳۰۰  تومان، دریافت شارژ حدود ۹۰ تومان، پرداخت قبض حداقل ۱۵۰ تومان به صورت تعداد محاسبه می گردد.  که به صورت میانگین در ماه حدود ۵۰۰ هزارتومان برای تراکنش های غیرنقدی در نظر گرفته میشود. هرچند ممکن است درآمد از تراکنش های غیر نقدی ماهانه بالای پانصد هزار تومان باشد.

بر اساس قرارداد بانک مرکزی در اول هر ماه بدون کسر هیچ هزینه ای سود ماهانه را به حساب صاحب دستگاه واریز میکند. قرارداد بصورت ۳ جانبه بین مشتری , شرکت و بانک عامل بسته میشود. دستگاه نهایتا پس از یک روز تحویل داده میشود.

سود-عابربانک

توجه

 • میزان درآمد شما از دستگاه بدون محدودیت است و بستگی به محل و میزان تراکنش ها دارد.
 • پول گذاری درون دستگاه به عهده مشتری میباشد و در صورت تمایل میتوان آن ها رابیمه کرد.
 • تمام وجهی که از دستگاه خارج میشود همان روز به حساب شما بازگشت داده میشود.
 • پرداخت سود ماهانه بر اساس قرارداد بدون قید و شرط در پنج روز اول هر ماه بدون کسر هیچ هزینه ای به حساب صاحب دستگاه واریز میشود.
 • قرارداد بصورت مستقیما بین مشتری و نماینده بانک عامل بسته میشود.
 • جا به جایی و فروش دستگاه مشکلی و ممنوعیتی ندارد.

میزان سرمایه گذاری شما

در یک کلام این سرمایه گذاری یک شغل پردرآمد و بی دردسر است که شما در هرزمان میتوانید سرمایه خود را بدون هیچگونه زیان مالی نقد کنید. چرا؟

 • سرمایه گذاری شما به دو صورت ثابت و درگردش میباشد.
 • سرمایه ثابت:سرمایه ثابت شما مربوط به خرید دستگاه و ملزومات آن که سرمایه ساکن شما میباشد که بستگی به برند و مدل انتخابی شما دارد.
 • سرمایه در گردش:سرمایه ایست که به عنوان وجه درگردش شما محسوب میگردد که درون دستگاه قرار گرفته و گردش مالی شما را ایجاد مینماید.
 • شما بسته به سرمایه گذاری روزانه و یا یک روز درمیان کمتر از یکساعت زمان می‌گذارید.
 • از آنجایی که زمان کمی را صرف میکند این کار میتواند شغل دوم شما باشد.
 • این دستگاهها کاملا بصورت شخصی بوده شما به تنهایی مالک دستگاه میباشید، و طرف قرارداد شما مستقیما با سرپرستی بانک عامل خواهد بود و جهت ارتقاء و یا فروش هرگاه که اراده نمایید بمانند یک خودرو قابل واگذاری و نقد میباشد.
 • این کار جزء معدود کارهاییست که میتوان ماهیانه بیش از ده درصد سرمایه را سود دریافت نمود ونیز تمامی سرمایه شما نزد خودتان میباشد.
 • ایمن ترین و بی دردسرترین روش سرمایه گذاری که سرمایه شما نزد خودتان خواهد بود سرمایه گذاری در زمینه تجارت الکترونیک و درحقیقت خرید دستگاه خودپرداز بانکی خواهد بود.

مقالات مورد نیاز شما

درآمد-خودپرداز

چه کسانی میتوانند دستگاه را خریداری کنند؟

کلیه افراد حقیقی وحقوقی در صورت نداشتن سوء پیشینه میتوانند اقدام به خرید دستگاه خودپرداز کنند.

چگونه اعتماد کنیم؟

قرارداد اشخاص و شرکت های متقاضی دستگاه خودپرداز با بانک های تحت نظارت بانک مرکزی میباشد و هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

ویرانگار پردازش
از سال ۱۳۹۰ در زمینه فروش و خرید دستگاه خودپرداز قطعات و لوازم مصرفی و  کارتخوان سیار  و کیوسک فروشگاهی فعالیت ویژه ای دارد.

Call Now Button
×