اصول طلایی مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز

ارائه خودپرداز با سوئیچ رایگان

اصول مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز

معیاری از رضایت مشتریان از استفاده از انواع دستگاه های عابر بانک در دریافت و پرداخت وجه می باشد.

مفهوم خدمات مالی و بانکی در جوامع امروزی، به معنای واقعی کلمه در حال توسعه و گسترش است. انتظاراتی که مشتریان بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری از دستگاه های خودپرداز دارند موجب شده است تولید کنندگان این نوع دستگاه ها، همواره در راستای ارائه محصولات مدرن و جدید به بازار تلاش نمایند.

رضایتمندی و اصول مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز همیشه راهی برای افزایش تعداد مشتریان بانک ها به شمار می رفته است؛ به عبارت دیگر، تسهیل خدمات مالی، سپرده گذاری، پرداخت و دریافت وجه نقد، مجزا از اینکه نیاز باشد مشتریان به بانک مراجعه کنند، تحولات اساسی را در سراسر جهان به وجود آورده است.

moshtari-ATM

تغییر در روند مدیریت سیستم اقتصادی و استفاده بیشتر از انواع دستگاه خودپرداز و دستگاه عابربانک ، دنیای بانکداری را دچار تغییرات زیادی نموده است.

عوامل مؤثر در مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز

عوامل مختلفی در اصول مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز و افزایش رضایتمندی مشتریان این دستگاه ها اعم از خودپرداز دست دوم و یا خودپرداز نو دخالت دارند.

به طور کلی می توان گفت پارامترهایی نظیر کیفیت خدمات انتقال، برداشت و پرداخت وجه نقد، قیمت کارمزد، امنیت در عملیات بانکی و مالی، سیستم پاسخگویی، سادگی کار با دستگاه خودپرداز و سهولت دسترسی به خدمات کامل، مهم ترین مواردی هستند که یک مشتری انتظار دارد آن ها را از یک دستگاه عابر بانک دریافت کند.

بدیهی است که بررسی و مطالعه انواع ATM ها و خدماتی که می توانند ارائه دهند برای مدیران بانک ها اهمیت زیادی دارد و به نوعی در جذب مشتریان بیشتر و همچنین اصول مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز، نقش مهمی ایفا می کند.

در راستای پیشرفت فناوری های نوین رایانه ای و خدمات بانکی، هر یک از بانک ها ترجیح می دهند حداکثر سهم بازار را به خود اختصاص دهند. دسترسی به این اهداف، تنها با بررسی بازار و ارزیابی نقاط قوت و ضعف خدمات بانکی، به ویژه دستگاه های خودپرداز میسر خواهد بود.

مقالات مرتبط:

عامل دیگری که در اصول مشتری مداری برای دستگاه خودپرداز مهم است، سود دستگاه خودپرداز است.

طبیعی است مشتریان به سمت خدمات بانکی تمایل دارند که کارمزد کمتری از آن ها کسر کند. البته لازم به ذکر است که نباید از میزان درآمد دستگاه خودپرداز برای بانک ها و مالکان حقیقی، غافل بود.

aberbank-atm

شرکت “ویرا نگار پردازش”، مرکز فروش دستگاه عابر بانک با شعار اصول مشتری مداری برای دستگاه خود پرداز

واگذاری دستگاه خودپرداز به افراد حقیقی و حقوقی، شرایط خاص خود را دارد. در همین راستا، شرکت “ویرا نگار پردازش” با به کارگیری کادری مجرب و تکیه بر سال ها تجربه توانسته است گام مهمی در تأمین و فروش انواع دستگاه خودپرداز در کشور بردارد.

شرکت “ویرا نگار پردازش“، اصول مشتری مداری برای ATM را سرلوحه برنامه های مدیریتی خود قرار داده است و همواره در این تلاش است تا بتواند خدمات بانکداری و مبادلات وجه نقد را برای مشتریان تسهیل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط خرید دستگاه خودپرداز می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

نوشته شده توسط: شرکت ویرا نگار پردازش

 

Call Now Button
×