دستگاه خود پرداز سیار و علت استفاده از آن

ارائه خودپرداز با سوئیچ رایگان

دستگاه خود پرداز سیار و علت استفاده از آن

دستگاه خود پرداز سیار یکی از معدود فناوری هایی است که استفاده از آن در بسیاری از جوامع و کشورها گسترش یافته است. ویرا نگار مقال ای در رابطه با دستگاه خود پرداز سیار و علت استفاده از آن برای شما فراهم کرده است.

  استفاده از انواع دستگاه خود پرداز، امروزه جزء لاینفک کسب و کارها به ویژه مشاغل حوزه تجارت الکترونیک است. این دستگاه ها ابزارهای مناسبی برای مبادله پول و انجام خدمات بانکی هستند. دستگاه خودپرداز سیار، یکی از این دستگاه های بانکی است برای این هدف طراحی شده است.

استفاده از دستگاه خودپرداز سیار، یک پیشنهاد عالی و کارآمد برای رفع مشکلاتی است که دستگاه های عابر بانک قدیمی با آن ها مواجه بودند. کاربران با این نوع دستگاه دریافت پول نقد می توانند وجه مورد نیاز خود را در مکان های مختلف برداشت نمایند. برای آشنایی با کارایی این نوع دستگاه های بانکی و فواید آن، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ATM-mobile-viraatm.com

مزیت های استفاده از دستگاه خود پرداز سیار چیست؟

خرید دستگاه خود پرداز در انواع خود پرداز سیار و معمولی دارای مزایای زیادی است. وجود یک دستگاه عابر بانک برای دریافت پول نقد، هم برای بانک ها و هم برای مؤسسات مالی و اعتباری حائز اهمیت است. معمولاً دستگاه خود پرداز سیار در مواردی توصیه می شود که نیاز باشد فعالیت های دریافت پول نقد به طور موقت و در مدت زمان کوتاهی در یک مکان بخصوص انجام شود. این دستگاه ها معمولاً در کانتینرها یا کامیونت ها قابل حمل هستند.

برای اجاره دستگاه خودپرداز اینجا کلیک کنید

به طور مثال، نصب دستگاه خود پرداز سیار در نمایشگاه های سالانه یا بین المللی، مراسم ها و جشنواره ها، مراکز خرید و …، نمونه بارزی از فواید این دستگاه ها می باشند. خرید دستگاه عابر بانک برای افراد حقیقی امکان پذیر نیست بنابراین برای خرید دستگاه خودپرداز ، نیاز است تا درخواست خرید از سوی شرکت های حقوقی و بانک ها ثبت شود. به این ترتیب اگر شرکت ها قصد داشته باشند نمایشگاه یا مکانی را افتتاح کنند که نیاز به خرید دستگاه خود پرداز سیار داشته باشند، الزاماً باید درخواست آن ها قانونی باشد.

mobile-atm-viraATM.com

مدل درآمد دستگاه خودپرداز سیار چگونه است؟

استفاده از دستگاه خود پرداز دست دوم یا نو در هر مکان، چه به صورت ثابت باشد و چه به شکل دستگاه خود پرداز سیار، مدل ثابت و معینی برای طرح درآمدزایی آن گزارش شده است. مدل درآمد دستگاه خودپرداز مبتنی بر کسر کارمزد درصدی به ازای هر تراکنش است. این کارمزدها برای پذیرنده و صادرکننده لحاظ می گردد. سرمایه گذاری در حوزه خرید دستگاه خود پرداز و نصب آن می تواند پر سود و عالی باشد.

در یک طرح جدید که برای استفاده از دستگاه خود پرداز به افراد حقیقی ارائه شده است، واگذاری دستگاه خودپرداز به این افراد شامل محاسبه کارمزدها به صورت شراکتی است. برای دریافت یک دستگاه عابر بانک با مالکیت حقیقی، فرد متقاضی باید مدارک لازم را به بانک ارائه دهد و قرارداد مشخصی را امضا نماید.

برای مشاهده الزامات فنی و تجهیزات ضروری جهت راه اندازی دستگاه خودپرداز کلیک کنید

خرید دستگاه خودپرداز سیار با استفاده از طرح فوق، بیشتر به شرکت هایی توصیه می شود که بتوانند امنیت مالی را برای تراکنش ها تأمین کنند. شرکت های برگزار کننده نمایشگاهی و خدمات پرداخت وجه، نمونه های خوبی برای این کاربرد هستند و می توانند به عنوان شخص حقیقی و حقوقی برای خرید دستگاه خود پرداز سیار اقدام کنند.

ویرانگار پردازش
از سال ۱۳۹۰ در زمینه فروش و خرید دستگاه خودپرداز قطعات و لوازم مصرفی و  کارتخوان سیار  و کیوسک فروشگاهی فعالیت ویژه ای دارد.

نوشته شده توسط: شرکت ویرا نگار پردازش

3 دیدگاه‌ برای “دستگاه خود پرداز سیار و علت استفاده از آن”

دیدگاه‌ها بسته شده است.

Call Now Button
×